úterý 8. března 2011

Zavesy po nigerijsku

Pani Esther je svadlenou, ktera sije uniformy zamestnancum firmy pro kterou Roger pracuje. A nesije jen uniformy, ale i normalni saty a treba i zavesy. A zavesy jsme prave potrebovali. Jeden do obyvaku a druhy do kuchyne, aby na nas nikdo nevidel vecer z protejsich oken nebo ze dvorku treba hlidaci. Na zavesu do obyvaku jsme se, i pres maly vyber latek, shodli i s garnyzi, ale do kuchyne jsme chteli zaves plastovy, aby se dal omyvat a garnyz nejakou obycejnejsi. A tohle je vysledek. Zaves je koupelnovy a garnyz nemusela byt az teda tak obycejna. A ucel pry udela, tak co by jsme chteli ;) Ale na druhou stranu lidi si tu umi porad opravdu se vsim ;))
2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Plastový závěs je kvůli vaření, že? Nic jiného me totiž nenapadlo, ale jen snad to, že plastový se dává kvůli vodě do kouplny ad o kuchyně je to zajímavý nápad a to je kvůli olejům, výparům a jiným věcem z vaření. Je to tak myšleno?

Monika řekl(a)...

Anonymni pani nam slibila trosku jiny plastovy, hezci a lepsi, ale pry nesehnala tak dala tenhle koupelnovy ;))) A ano je kvuli vareni, protoze v te kuchyni se vari pro vsechny co bydli v budove takze je to takova mensi vyvarovna, tak ten plastovy hlavne kvuli udrzbe..